MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 1968070
nr 196 8070
Karmstolar
1 par, 1920-tal, intarsia, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, (en stol med fanérskador)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 25 november 2002
kl 18:00:00
6.000 kr
5.800 kr
6.500 kr